Yazar Hakkında

Yazarın Dilinden;

Yıl 1978, aylardan Nisan ve saatler öğleden sonra bir vakte dönmekteyken dünya sahnesinin Erzurum diye tanımlanan bölgesinden, daha ilk nefesinde ciğerleri dağlanan, bir canın daha avazı duyuldu.

Annesi “Müzeyyen”, babası “İsmail” diye  yazdı nufüs memuru, envanter listesine. Adı “caner” olsun dediler, kafa kağıdına kaydını düştüler.

Biraz büyüyünce Kars diye anılan yere götürdüler. Okul yaşı dedikleri yaşa erince ilkokula verdiler. Durmadılar, gün aymamışken yolculuğun adı Aydın dediler ve daha ayrılığa dair yorum yapamaz iken yüreğine bir garip duygu yerleştirdiler.

Sonrası vs vs vs…

Dünya Gözünden

Doğum Tarihi ve Yeri: 1978 Erzurum

İlk, Orta ve Liste Eğitimi: Kars, Aydın

Üniversite Eğitimi: İstanbul Kültür Üniversitesi Matematik Bölümü 2001 Mezunu

İlgi Alanı: İnsanoğlu ve insanoğlunu anlamaya yönelik kaynaklar

Çalışma Hayatı: Yabancı şirketlerde; “satış operasyon”, “satış geliştirme”, “iş geliştirme”, “iş zekası”, “e-ticaret yöneticiliği” gibi pozisyonlarda 15 yıllık bir “profesyonel” hayat tecrübesine “verimlilik esaslı yönetim ve takip sistemleri”, “iş zekası ve raporlama” projelerini de sığdırdıktan sonra istifa ederek kurucu ortaklarından olduğu Phusion Danışmanlık şirketi bünyesinde halen danışman ve eğitmen olarak çalışmaktadır.

Ezber bozmayı temel alan ve kendi bakış açısını yansıtan “Mutluluk Denklemi” ve “İletişim Denklemi” eğitimlerini dizayn etmiştir.

Özellikle eczane dünyasında, uyanışa gönüllü, eczacı ve teknisyenlerle bir  araya gelerek insanoğlunu anlamaya yöneliksöyleşiler yapmakta ve sektöre bu anlamda katkı sağlamaktadır.

Ayrıca, insanoglu_humanbeing adlı instagram hesabını da bizzat kendisi yönetmektedir.


Bu sayfada olanlardan haberdar olmak istersen


%d blogcu bunu beğendi: